Egyházközségi hírek 2023.11

EGYHÁZKÖZSÉGI HÍREK

„Istenünk mélységes irgalmából, amellyel meglátogatott
minket a magasságban felkelő, hogy fényt hozzon azoknak,
akik sötétségben és a halál árnyékában ülnek, s hogy
lépteinket a békesség útjára igazítsa.” (Lk 1,78–79)

Kedves Olvasók!

- Az első szál adventi gyertyát december 02-án, szombaton a 18:30 órakor kezdődő szentmise előtt ünnepélyesen gyújtjuk meg szokásaink szerint kinn a templom előtti koszorún; s ezzel kezdetét veszi az adventi időszak, a karácsonyra való készülődés.

- Adventben minden kedden és pénteken hajnali 6:00 órakor lesznek "roráte" szentmisék.  Szombaton továbbra is 18:30 órakor kezdődik a szentmise.

- Advent idején a hittanos gyerekek betlehemezni fognak a faluban. Kérjük, fogadják őket jó szívvel! Hálásan köszönjük minden adakozó nagylelkűségét!

- A plébános által megbízott személyek felkeresnek minden katolikus háztartást, hogy az egyházi hozzájárulást mindenki (minden jövedelemmel rendelkező egyházközségi tag) rendezhesse, melynek összege 2.500.- Ft/év. Fogadják őket bizalommal.

- Templomunk továbbra is minden pénteken de. 11órától, 13óráig NYITVA VAN. Ez idő alatt bárki, aki úgy érzi, hogy testének és lelkének felüdítő, és gyógyító időtöltés lenne, Isten házában elidőzni, tegye meg! Templomunk szabadon látogatható a fent jelzett időpontban.

Ajánlom figyelmükbe honlapunkat is: www.kokaiplebania.hu

Gyenes Rafaelné

 

Plébánia irodai nyitvatartása

Hétfő: -
Kedd: 16:00-17:40
Szerda: -
Csütörtök:  -
Péntek: -

 

Miserend

Kedd: 18:00 óra
Péntek: 18:00 óra
Szombat: 18:30 óra
Vasárnap:  11:00 óra

Elérhetőség

Kozsuch Zsolt Tel.: 06/30/434-9237

Szentmiséket továbbra is a sekrestyében lehet íratni.

Temetéssel kapcsolatos ügyintézés: Konczné Marika 06-30-422-7364
info@kokaiplebania.hu


2243 Kóka, Kossuth Lajos u. 63.

 
© 2023 Kókai Egyházközség honlapja