Egyházközségi hírek 2023.08

EGYHÁZKÖZSÉGI HÍREK

Kedves Olvasók!

 

- Szeptember 03-án, vasárnap 11:00 órakor tanévnyitó szentmise (Veni Sancte) lesz templomunkban, melyen hívjuk és kérjük a Szentlelket, hogy áradjon ki gyermekeinkre. Arra kérjük az iskolásokat, hogy hozzák el a templomba az iskolatáskájukat, hogy plébánosunk megáldhassa azokat.

- A kókai templom védőszentje Szent Máté evangelista, akinek ünnepét szeptember 21-én üli az egyház. Templomunk búcsúja idén szeptember 24-én, vasárnap, az ünnepi szentmise keretében lesz.

- Templomunk minden pénteken de. 11órától, 13 óráig NYITVA VAN.

Ez idő alatt bárki, aki úgy érzi, hogy testének és lelkének felüdítő, és gyógyító időtöltés lenne, Isten házában elidőzni, tegye meg!

Templomunk szabadon látogatható a fent jelzett időpontban.

- Szomorúan tapasztaltuk, hogy a Betlehem megrongálása után most a templom kertet célozták meg. Tavasszal beültetett kis fenyőket ellopták, amik felajánlott adományból lettek vásárolva. Keresem a szavakat, hogy az ilyen emberre milyen jelzőt lehet használni, de amik jönnek, gondolatok azt nem írom le. Szégyen gyalázat, hogy ilyen történik. Többen áldozatot hoznak azért, hogy szép és rendezett kert legyen, más pedig semmibe veszi a sok munkát és a felajánlott adományt! Nem gondolt arra, hogy esetleg kamera is lehet felszerelve? A Betlehem rongálók kiléte is kiderült!!! Kérünk mindenkit, hogy figyeljen a gyanús mozgásokra! Üzenet a tolvajnak! VII. Parancs! NE LOPJ!!!!!

 

Stóla díjak 2023. szeptember 01-től

Szentmisék

4.000.-Ft

Esküvő

40.000.- Ft

Temetés

35.000.-Ft

Harangozás

2.000.- Ft

Sírkő megáldás

5.000.- Ft

Egyházi hozzájárulás változatlan 2.500.- Ft/év/fő

Ajánlom figyelmükbe honlapunkat is: www.kokaiplebania.hu

Gyenes Rafaelné

 

 

 

Plébánia irodai nyitvatartása

Hétfő: -
Kedd: 16:00-17:40
Szerda: -
Csütörtök:  -
Péntek: -

 

Miserend

Kedd: 18:00 óra
Péntek: 18:00 óra
Szombat: 18:30 óra
Vasárnap:  11:00 óra

Elérhetőség

Kozsuch Zsolt Tel.: 06/30/434-9237

Szentmiséket továbbra is a sekrestyében lehet íratni.

Temetéssel kapcsolatos ügyintézés: Konczné Marika 06-30-422-7364
info@kokaiplebania.hu


2243 Kóka, Kossuth Lajos u. 63.

 
© 2024 Kókai Egyházközség honlapja