Napi evangélium

- Február 26-án hamvazószerda, a nagyböjt kezdete. A nevét onnan kapta, hogy ezen a napon a szentmise keretében a pap hamuval keresztet rajzol a homlokunkra a bűnbánat jeleként.

Kókán hamvazószerdán 18:30 órakor lesz szentmise és hamvazás, aki ekkor nem tud eljönni, az február 29-én /szombaton/ és március 01-én /vasárnap/ is részesülhet a hamvazás szertartásában. Ez a nap a 14 és 60 év közötti katolikusok számára szigorú böjti nap!!!

- Március 01. Nagyböjt 1. vasárnapja.

- Nagyböjtben:

Péntekenként keresztutat végzünk.

Krisztus hív!
Szeretettel hívunk és várunk mindenkit közösségeink nevében!
Hívjunk másokat is! A keresztútjárás ájtatosság és misztérium.
Krisztus élete,- szenvedése bennünk.

Szombatonként: Taize-i (TZ) imaóra a szentmise után.

Március 19-én ünnepli az egyház Szent József, Szűz Mária jegyesének ünnepét, ezért 22-én, vasárnap a szentmise után plébánosunk megáldja az apukákat, nagypapákat. Ilyen módon is megemlékezünk az apai méltóságról, erőt kérünk az apai hivatás megéléséhez. Szeretettel várunk rá minden édesapát és nagyapát!!!

Gyenes Rafaelné